O firmie

,,Nasze początki.."

S&W Design powstało od zera w przydomowym garażu tworząc pierwsze projekty półek i regałów dla własnych potrzeb. Początki nie były łatwe. Ciężkie warunki i duże braki w sprzęcie utrudniały realizacje projektów, które pochłaniały mnóstwo czasu. Zainspirowani pierwszymi efektami i funkcjonalnością mebli zaczęliśmy inwestować w sprzęt co pozwoliło nam zwiększyć jakość naszych produktów do najwyższego poziomu. Kilka miesięcy ciężkiej pracy i zbierania doświadczenia skłoniło nas do rozpoczęcia sprzedaży internetowej i chęci podzielenia się naszą pasją z innymi. Tak narodziło się zamiłowanie do stali i naturalnego drewna.

,,O firmie.."

Firma istnieje na rynku od 2019 roku. Ciągła praca nad indywidualnymi projektami wzbogaciła nas w niezbędne doświadczenie dzięki któremu oferujemy obecnie szeroki asortyment ekskluzywnych mebli takich jak: półki, regały, stoliki kawowe, stoły jadalniane, biurka, konsole.. Z początkiem lata 2020 roku rozszerzyliśmy ofertę o nowoczesne meble ogrodowe wykonane ze stali i tkanin wodoodpornych. Nasz ,,garaż" opuściło już blisko 900 szt. różnego rodzaju oferowanych produktów. 

,,Obsługa klienta.."

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy miłą i sprawną obsługę. Chętnie doradzamy w kwestii doboru parametrów jak i materiałów. Analizujemy indywidualne projekty wraz z klientem tak, aby końcowy produkt spełniał wszystkie wasze oczekiwania. Stawiamy na sprawne i terminowe realizacje. Służymy pomocą po sprzedażową na temat montażu i pielęgnacji mebli. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium